basarilar

Başarılar

Milli Takımlar

2011-2012

  • Avrupa Kıtası Olimpiyat Elemesi 1.lik
  • Dünya Grand Prix 3.lük
  • İtalya Alassio Edison Cup 1.lik
  • 2012 Londra Olimpiyatları

2010-2011

  • Avrupa Ligi 2.lik

2009-2010

  • Dünya Şampiyonası 6.lık
  • Avrupa Ligi 3.lük

2008-2009

  • Avrupa Şampiyonası 5.lik
  • Dünya Şampiyonası Elemesi 1.lik
  • Akdeniz Oyunları 2.lik
  • Avrupa Ligi 2.lik

2007-2008

  • Genç Milli Avrupa Şampiyonası 3.lük
  • Genç Milli Avrupa Şampiyonası MVP
  • Avrupa Şampiyonası Elemesi 1.lik

2006-2007

  • Yıldız Milli Dünya Şampiyonası 2.lik
  • Yıldız Milli Olimpik Festival 3.lük
  • Yıldız Milli Olimpik Festival En teknik oyuncu
  • Yıldız Milli Karadeniz Oyunları 1.lik
  • Yıldız Milli Karadeniz Oyunları En iyi pasör
  • Yıldız Milli Avrupa Şampiyonası Elemesi 1.lik
  • Yıldız Milli Balkan Şampiyonası 1.lik
  • Yıldız Milli Balkan Şampiyonası MVP ve En iyi pasör
  • Genç Milli Avrupa Şampiyonası 5.lik
  • Genç Milli Avrupa Şampiyonası Elemesi 1.lik
  • Genç Milli Balkan Şampiyonası 2.lik
  • Genç Milli Balkan Şampiyonası En iyi pasör

2004-2005

  • Yıldız Milli Avrupa Şampiyonası Elemesi 1.lik
  • Yıldız Milli Avrupa Şampiyonası Elemesi MVP ve En iyi pasör
  • Yıldız Milli Balkan Şampiyonası 2.lik
  • Genç Milli Bahar Kupası 1.lik (A Milli olarak turnuvaya gidildi)
  • Genç Milli Balkan Şampiyonası 1.lik
  • Genç Milli Dünya Şampiyonası 6.lık

2003-2004

  • Yıldız Milli Balkan Şampiyonası 1.lik
  • Yıldız Milli Balkan Şampiyonası En iyi pasör

KULÜP A TAKIM

Vakıfbank

  • 2012-13 Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu-Vakıfbank
  • 2012-13 Şampiyonlar Ligi – En İyi Pasör-Vakıfbank
  • 2012-13 Türkiye 1. Ligi Şampiyonluğu-Vakıfbank
  • 2012-13 Türkiye 1. Ligi Final Serisi – En İyi Pasör-Vakıfbank
  • 2012-13 Türkiye Kupası Şampiyonluğu-Vakıfbank

Fenerbahçe

  • 2011-2012 Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu – Fenerbahçe Universal
  • 2011-2012 Şampiyonlar Ligi – En İyi Pasör ödülü – Fenerbahçe Universal
  • 2010-2011 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası Şampiyonluğu – Fenerbahçe Acıbadem
  • 2010-2011 Türkiye 1. Ligi Şampiyonluğu – Fenerbahçe Acıbadem
  • 2010-2011 Türkiye 1. Ligi Final Serisi – En İyi Pasör – Fenerbahçe Acıbadem
  • 2010-2011 İndesit Şampiyonlar Ligi – 3.lük – Fenerbahçe Acıbadem
  • 2010-2011 Türkiye Süper Kupa Şampiyonluğu – Fenerbahçe Acıbadem
  • 2009-2010 Türkiye 1. Ligi Şampiyonluğu –Fenerbahçe Acıbadem
  • 2009-2010 Türkiye 1. Ligi Final Serisi – En İyi Pasör – Fenerbahçe Acıbadem
  • 2009-2010 İndesit Şampiyonlar Ligi – 2.lik – Fenerbahçe Acıbadem
  • 2009-2010 Türkiye Süper Kupa Şampiyonluğu – Fenerbahçe Acıbadem

Eczacıbaşı

  • 2008-2009 İndesit Şampiyonlar Ligi – 4.lük – Eczacıbaşı Zentiva
  • 2008-2009 Türkiye 1. Ligi – 3.lük – Eczacıbaşı Zentiva
  • 2008-2009 Türkiye Kupası Şampiyonluğu – Eczacıbaşı Zentiva
  • 2007-2008 Türkiye 1. Ligi Şampiyonluğu – Eczacıbaşı Zentiva
  • 2006-2007 Türkiye 1. Ligi Şampiyonluğu – Eczacıbaşı
  • 2005-2006 Türkiye 1. Ligi Şampiyonluğu – Eczacıbaşı
  • 2004-2005 Top Teams Final Four – 3.lük – Eczacıbaşı

Eczacıbaşı Altyapı

2005-2006

  • Yıldızlar Türkiye Şampiyonluğu
  • Gençler Türkiye Şampiyonluğu

2004-2005

  • Yıldızlar Türkiye Şampiyonluğu
  • Gençler Türkiye Üçüncülüğü

2003-2004

  • Küçükler Türkiye Şampiyonluğu
  • Yıldızlar Türkiye Şampiyonluğu
  • Gençler Türkiye İkinciliği

2002-2003

  • Küçükler Türkiye İkinciliği
  • Yıldızlar Türkiye Şampiyonluğu
  • Yıldızlar Türkiye Şampiyonası En iyi pasör
  • Gençler Türkiye İkinciliği

2001-2002

  • Küçükler Türkiye Şampiyonluğu